dance13 - komentarze


Jestem głupia! Strasznie głupia! Czuje się potwornie! Ale w sumie zasłużyłam sobie na to. Jeszcze 5 dni temu! Miałam szanse, szanse na nowe życie (a przynajmniej inne niż dotychczas) a ja wciąż nie wiedziałam. Robiłam złudne nadzieje, raniłam, zachowywałam się jak mała rozkapryszona dziewczynka, która sama nie wie czego chce. Teraz to zrozumiałam. Ale nie wiem czy nie jest już za póżno. O 5 dni! A nawet jak coś z tego wyjdzie to zapewne nie odrazu tylko po wielu próbach. No własnie... cos wyjdzie. Złudne nadzieje niemądrej dziewcznyki. Ale tak, to kara! Zasłużyłam sobie i teraz musze wycierpieć...



Co mnie teraz pociesza? Ula! Moja kochana przyjaciółka i piosenki Blunta. Dzieki za komentarze i za to że jesteście ze mna.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.08.2006 :: 13:14 :: chg21.neoplus.adsl.tpnet.pl

Eta

Ze mną jest zupęłnie to samo. Tylko nie wiem ile jeszcze ta kara będzie trwać, bo już ni wytrzymuje...
31.07.2006 :: 14:48 :: staticline690.toya.net.pl

darklight

masz fajowskiego tego nowego blogaska... dzięki za pamięć i zapraszam do mnie
23.07.2006 :: 10:01 :: dcg6.neoplus.adsl.tpnet.pl

Daniela

Siemka jak umieściłaś muzyke na blogu??
21.07.2006 :: 11:52 :: axo83.internetdsl.tpnet.pl

siasica

u mnie nowa nocia!!
;>
troche nie wiem o co chodzi ..?!
jak o chlopaka to szkoda slow...
21.07.2006 :: 00:08 :: inet20909-1.eranet.pl

...:::Paulinka:

Natalio najdroższa!! Mijają 4 godziny (i 10 minut) od tego wydarzenia... ZEMŚCIMY SIĘ !!
P.S. Znowu nie mogłam się powstrzymać :P
21.07.2006 :: 00:06 :: inet20909-1.eranet.pl

...:::Paulinka:

Oj Natalio!! Nie martw się!! Ja też jestem dziwna ;) ale Brunowi nie wybaczę nigdy!! Zranił nas obie!! ZEMSTA będzie słodka!! Natalia i Rosalnda zjednoczą swoje siły i staną przeciwko mrocznemu (i zakochanemu w cygarach) Brunowi!! NIECH MOC BĘDZIE Z TOBĄ NATALIO !!
Zawsze Twoja (les)Rosalinda
P.S. Nie mogłam się powstrzymać :)
20.07.2006 :: 20:15 :: 193.19.165.21.osk.enformatic.pl

Mazia

hejcai kuzyneczko! O co chodzi w tej notce? Jaka miałas szanse? I czemu jesteś smutna? Wpadnij na www.zwariowana-12latka.blog.onet.pl i prosze o odpowiedź
20.07.2006 :: 11:26 :: catro.skyware.pl

Musisz pamiętać, że nie zdecydowanie jest czasami lepsze niż zbytnia szybkość. Nie jestem pewien czy po twoich słowach dobrze rozszyfrowałem sytuacje, o której mówisz, ale jeśli tak to w takich sytuacjach zawsze warto się zastanowić i wyciągnąć wnioski na przyszłość. A i czas robi swoje, więc jeśli nie udało Ci się teraz to być może, że za pewien czas uda się, wtedy kiedy będziesz już bogatsza o przemyślenia, będziesz wiedziała co robić i na czym Ci zależy. I napewno będzie to lepsze niż gdyby udało się teraz i trwało na wartościach, które przedstawiłaś, albo raczej na relacjach, które przedstawiłaś bo wartości można się tutaj conajawyżej domyśleć. Pozdrawiam.
Talk.pl :: Wróć
Music By Macao


'>