dance13 - komentarze


Witajcie! Tak dawno tu nie wchodziłam. A musze sie przyznac że to mój najkochańszy blog... Najbliższy mojej duszy i memu sercu. Czuję sie podle. Przez ten czas założyłam juz nowy. Mam 3 blogi z czego tylko ten mówi o mnie dosłownie wszystko. Może nie wszyscy mnie rozumieja. Większość osób lubi jak jest napisane czarno na białym. Byłam, poszła, zrobiłam. A na tym blogu poprostu jest wszystko tak samo tylko ukryte pod maleńką warstą dziwynch nieraz literek. Wystarczy pomysleć i wczuć się w to co pisze a kazdy zrozumie mój obecny stan ducha, odkryje moje prawdziwe uczucia...
Długo się zastanawiałam o czym napisać ta notkę. Ale w końcu postawiłam na to co obecnie czuje jeśli chodzi o uczucie miłości. Tak miłość. Jeszcze tydzień temu dałabym wszystko żeby móc pisać tu notki przesączone słodyczą i umieszczać wiersze typu:

W ten cichy,
pogodny wieczór,
Gdy gwiazdy świecą
na niebie,
Ja pełna tęsknoty
Piszę ten list do Ciebie.

Tak... dalabym dosłownie wszystko by móc być z kimś, miec do kogo tęsknić, mieć o kim myśleć. A teraz? Nic. Zrozumiałam w koncu sens miłości. Nie można za wszelką cenę chcieć miec kogoś i dosłownie wpaść w pościg za niedostepnym uczuciem! Nie można zmuszać miłości by sie w nas wtopiła! To miłość ma odszukać gdzieś nas... Ona jest przeznaczeniem. Dokładnie wie kiedy i jak zaatakować. I własnie to jest najpiękniesze. Nigdy nie wiemy kiedy wstrzeli w nas "strzałę Amora". Chyba to wyczekiwanie i ta niepewność powinna być najpiękniesza. Nic na siłe... Teraz to zrozumiałam. Koniec z chorymi poszukiwaniami. Teraz pozostało juz tylko czekanie



Dziekuje tym, którzy mimo mojej długije przerwy odwiedzali mojego bloga. Dla mnie jest to bardzo ważne. Tu nie oczekuje 100 komentarzy! Wystarczy 1 ale szczery i od siebie. Pozdrawiam!!!


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
17.09.2006 :: 14:49 :: staticline690.toya.net.pl

darklight

ludzie mało rozumieją, choć zdarzają się wyjątki... artystyczne dusze rzadko są rozumiane... buziaki
28.08.2006 :: 20:19 :: aczq41.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dominika :*))

HEJ!! ASIU śliczna notka... Ja tez uważam, zę ten blog jest najlepszy z tych 3, które masz... Ja mam 4 blogi... ale 2 są bardzo tajne... i nie chcę aby ktoś tam wchodził... Masz absolutną rację mówiąc, ze na milość trzeba poczekać, a nie szukać jej i pędzić za nią... Ja tez po jakimś czasie to zrozumiałam i proszę zoastałam trafiona strzałą Amora... To będzie na tyle... POzdrOWioka i BUZIACZKI :*)) wpadaj do mnie www.flodo-domali.blog.onet.pl Jeszcze raz BUZIACZKI ... DoMaL
27.08.2006 :: 23:36 :: zd66.internetdsl.tpnet.pl

Olcia :*

Hej Asiu :* Mam wielką nadzieję, że pomogłam Ci w napisaniu tej notki, a raczej podsunęłam pomysł jej napisania, bo dzięki temu czuję się strasznie dumna Notka jak zwykle bardzo przemyślona i głęboka... Masz rację, nie można pędzić za miłością i rozpaczliwie jej szukać, raczej spokojnie czekać aż nadejdzie... Mam nadzieję, że dobrze zrozumiałam sens Twoich słów... Pozdrawiam Cię bardzo, bardzo mocno :*:*:*
27.08.2006 :: 21:09 :: afm147.internetdsl.tpnet.pl

olek27

otóż wczoraj napisalem komenta ale zapomnialem kliknac dodaj wiec : napisalas jedno zdanie, o ktorym caly myslalem i chcialem miec przez cale wakacje. no wiem ze zle napisalem i trudno to jakos odczytac ale chyba kazdemu jest do znane pozdrówka!
27.08.2006 :: 16:27 :: 193.19.165.21.osk.enformatic.pl

Mazia

fajna noteczka! Wrescie napisałas nową Wpadnij na www.adopcje-psiaczkow.blog.onet.pl i skomciaj nev nocię Bay:*:*:*
27.08.2006 :: 15:06 :: axo83.internetdsl.tpnet.pl

siasica

heh czesto tak mam ze ludzie niewiele rozumieja z tego co chce im przekazac:PP
chodzi o to ze mi sie juz zaczal rok szkolny bo ucze sie w niemczech i mieszkam w internacie:D:D
o tym pisze:))
papa:*:*:*
muah

27.08.2006 :: 10:17 :: catro.skyware.pl

Witaj Asiu! Bardzo się cieszę, że napisałaś wreszcie notkę. Co do twoich rozważań to są one właściwie słuszne jeśli słowem miłość określimy tylko miłość miedzy mężczyzną a kobietą. A miłość ma przecież wiele znaczej. Są różne rodzaje miłości. Jest miłość miłosierna, miłość do bliżniego, miłość do Boga. O właśnie miłość do Boga. Chociaż zatrzymam się teraz na miłość od Boga. To jest miłość, na którą nie musimy czekać, mamy ją od momentu poczęcia. Piszesz, że zrozumiałaś sens miłości. Ale sens miłości jest dużo głebszy. Miłość to nie tylko słodycz i przyjemność ale przedewszystkim to trud i ból. Kończąć przychodzą mi na myśl pewne słowa Jezusa. Nie ma większej miłośći od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich. Pozdrawiam.
26.08.2006 :: 22:15 :: axo83.internetdsl.tpnet.pl

siasica

ze o niedawno czekalam na milosc...na moje oko to czeka cie jakas niespodzianka od losu:*:*:*
26.08.2006 :: 22:12 :: axo83.internetdsl.tpnet.pl

siasica

tez bardzo sie ciesze z enapisalas tu notke tyle razy wchodzilam a tu nic...
wiesz zwykle jest tak ze gdy mowilmy ze chcielibysmy przezywac milosc to zwykle za nieldugi czas ona przychodzi i wtedy mowimy
26.08.2006 :: 21:34 :: aczz43.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hej!no wreszcie cos napisalas:) lubie czytac Twoje notki na tym blogu nie sa one za dlugie ale bardzo ciekawe i duzo sie z nich mozna dowiedziec. Staraj sie tylko czesciej cos pisac to wtedy juz bedzie naprawde spoko:) pozdrawiam i zycze powodzenia podczas czekania na milosc ale sama to ona raczej nie przyjdzie:) no ale moze kiedys spotkasz swojego ksiecia z bajki :P
Talk.pl :: Wróć
Music By Macao


'>