dance13 - komentarze


"Nie wiem jak dalej żyć
nie wiem nie umiem śnić
gdy nie ma blisko Cie
nie ma ... "

No własnie NIE MA. To smutne. Luty, miesiąć miłośći. 14 luty dzień zakochanych a tu poprostu nie ma. Dlaczego? Wciąż sobie zadaje to pytanie. Ile mozna czekac? To sie naprawde robi nudne i takie hmmm upokarzające? Niby nic ważnego. Jejku ludzie naprawde mają większe problemy. Ale co zrobić kiedy serce samo sie wyrywa i krzyczy w niebogłosy uwięzione w bólu i niepewności. A usta same niepewnie szepcza nie ma, nie ma, nie ma...
Tak naprawde to jest! I to niejeden. Ale niestety strzałka amora zadziałała tylko w jednym kierunku. Jak od poczatku nie stworzyła dwóch to jak mają teraz same powstac? To chyba nie jest mozliwe. Inne kiedyś były a teraz zanikły. Wiem że cięzko mnie pojąć. Zdaje sobie sprawę że jestem trudna i chyba troche niedostepna, ale nie znosze tak zwanego dupodajstwa. To nie dla mnie.
Nie wiem czy ktokolwiek rozumie coś z moich notek. Ale mam nadzieje że ci co tu zagladaja nie wyłaczaja tej stronki w ciagu 5 sekund. Kilka bardzo cennych komentarzy to dla mnie naprawde coś bardzo waznego i chyba bezcennego.

Wczoraj dzis i zapewne jutro - alon
Pozdrawiam wszystkich mojego stanu i tych odmienców szalonych takze.

Ostatnio to poczułam czy tylko sie zdawało
lekki powiem jego zapachu
nie znowu wrong, wielka pomyłka
czy to sie kiedys skonczy?
czy to sie kiedys zacznie?
tyle pytan a do kazdego setki odpowiedzi
tylko wiele z nich leci w przestworza i nie dociera
tam gdzie ich naprawde potrzeba

Nie chce oszaleć!
moje serce nie wytrzyma tego cięzaru
prosze zauwazcie mnie poczciwe niebieskie duszki
ja również istnieje
rownież czuje
kocham ...



Walentynkowe wydanie literkowych bzdurek Jo-anki. Zaglądajcie czasem. Buziaki :*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
14.02.2007 :: 15:33 :: host84-38-84-88.tvkdiana.pl

terma

lubie takie teksty nad którymi trzeba sie zastanawiac . czy ty to sama pisałas???????????????????????????????????
jesli tak to widac że jestes dojrzałą i mądra osobą. nawet mi sie podoba ,ale radze zmień szablon bo to troche przytłaczająco wygląda. fajnie tu .

twoja siora cioteczna
11.02.2007 :: 22:01 :: acyz243.neoplus.adsl.tpnet.pl

kucik

hmmm....dlugo sie zastanawialem co by tu napisac....faktycznie wiele osób nie znajduje tej drugiej polowy...sam czesto chcialbym zeby byl ktos do kogo mogłbym napisać wiele smsów ze słowami na ustach
11.02.2007 :: 21:59 :: acyz243.neoplus.adsl.tpnet.pl

hmmm....dlugo sie zastanawialem co by tu napisac....faktycznie wiele osób nie znajduje tej drugiej polowy...sam czesto chcialbym zeby byl ktos do kogo mogłbym napisać wiele smsów ze słowami na ustach
11.02.2007 :: 21:26 :: gnf244.internetdsl.tpnet.pl

Olek

Przeczytałem, i kiedyś (niedawno ) byłem w podobnej sytuacji, ale to po chwili ustępuje. Teraz, hmm, sam niewiem dokładnie jak to jest. Czasem normalnie chciałbym aby nie było mnie tutaj i w ogóle. Ale życie toczy się dalej i musimy czekać na to co ono przyniesie (
11.02.2007 :: 17:03 :: w3cache.enformatic.pl

Maziaa

Hejcia kuzyneczko:* Nocia jak zwykle supcio! Dzienx za komcia na www.my-stars-mazia.blog.onet.pl
11.02.2007 :: 11:56 :: host133.stimo.net

Anusiaaa

Hey Asieńko :* EEhh teraz to ja jestem w takiej samej sytuacji cio ty ;(;( pewnie sie domyślisz o cio chodzi :( mam dosyć tego życia czy ono musi być takie niesprawiedliwe??;( Buźki :*:*
11.02.2007 :: 10:22 :: 91.150.165.2

Sorry. Niżej.
Michał Warzocha
11.02.2007 :: 10:21 :: 91.150.165.2

Zapomniałem się podpisać pod moim komentarzem. To mój komentarz, ten wyżej.
Michał Warzocha
11.02.2007 :: 10:19 :: 91.150.165.2

Witaj Asiu. Hmm... Tę notkę zrozumiałem. Nawet mogę powiedzieć, że w pewnym sensie Cię rozumiem. Gdyby nie moje powołanie nawet śmiałbym dodać, że jesteśmy w prawie takiej samej sytuacji, ale jednak ono daje mi pewną alternatywę, możliwość życia inaczej. Rzeczywiście serce nie chce się nas słuchać. Ja już od roku próbuję go nagiąć do własnej woli. To nie jest łatwe. Wierzę nawet, że dla mnie jeśli mi Bóg nie pomoże niemożliwe. Z miłością nie warto się spieszyć i szukać na siłę, pewnie to wiesz ale przypominam. Z jej brakiem można się też pogodzić (mówię o miłości ludzkiej oczywiście), pewnie nie na długo, ale jednak się da przez rok, dwa może dłużej... wszystko zależy od nastawienia. Kończąc chciałem dodać, że zdaję sobie sprawę, iż rady moje, jako przyszłego księdza w sprawach miłości ludzkiej mogą się wydawać nie poparte doświadczeniem, nie warte zastanowienia. Ale jednak jeśli zechcesz je przeanalizować to pamiętaj, że każdy nawet już ksiądz jest, i był zanim założył sutannę człowiekiem.
Pozdrawiam.
Talk.pl :: Wróć
Music By Macao


'>