10.02.2007 :: 21:06
"Nie wiem jak dalej żyć nie wiem nie umiem śnić gdy nie ma blisko Cie nie ma ... " No własnie NIE MA. To smutne. Luty, miesiąć miłośći. 14 luty dzień zakochanych a tu poprostu nie ma. Dlaczego? Wciąż sobie zadaje to pytanie. Ile mozna czekac? To sie naprawde robi nudne i takie hmmm upokarzające? Niby nic ważnego. Jejku ludzie naprawde mają większe problemy. Ale co zrobić kiedy serce samo sie wyrywa i krzyczy w niebogłosy uwięzione w bólu i niepewności. A usta same niepewnie szepcza nie ma, nie ma, nie ma... Tak naprawde to jest! I to niejeden. Ale niestety strzałka amora zadziałała tylko w jednym kierunku. Jak od poczatku nie stworzyła dwóch to jak mają teraz same powstac? To chyba nie jest mozliwe. Inne kiedyś były a teraz zanikły. Wiem że cięzko mnie pojąć. Zdaje sobie sprawę że jestem trudna i chyba troche niedostepna, ale nie znosze tak zwanego dupodajstwa. To nie dla mnie. Nie wiem czy ktokolwiek rozumie coś z moich notek. Ale mam nadzieje że ci co tu zagladaja nie wyłaczaja tej stronki w ciagu 5 sekund. Kilka bardzo cennych komentarzy to dla mnie naprawde coś bardzo waznego i chyba bezcennego. Wczoraj dzis i zapewne jutro - alon Pozdrawiam wszystkich mojego stanu i tych odmienców szalonych takze. Ostatnio to poczułam czy tylko sie zdawało lekki powiem jego zapachu nie znowu wrong, wielka pomyłka czy to sie kiedys skonczy? czy to sie kiedys zacznie? tyle pytan a do kazdego setki odpowiedzi tylko wiele z nich leci w przestworza i nie dociera tam gdzie ich naprawde potrzeba Nie chce oszaleć! moje serce nie wytrzyma tego cięzaru prosze zauwazcie mnie poczciwe niebieskie duszki ja również istnieje rownież czuje kocham ... Walentynkowe wydanie literkowych bzdurek Jo-anki. Zaglądajcie czasem. Buziaki :*