11.05.2007 :: 23:51
How does it feel??? Czuje się jak przegrzany kubek kawy albo raczej jak zimny kubek kawy... Tak się zastanawiam jak to by było gdybym mogła czytać w czyiś myślach albo umiała przewidzieć przyszłość. Qrde czy cos się w koncu zmieni? It is okey ! It is okey! Tylko nie wiem czy od przodu czy od tyłu. Ha! A może malutki kawałeczek pośrodku? Bzurka za bzdurką a wy i tak nic nie wiecie. Może i lepiej? "Pisze po to żeby nikt nie zrozumiał o czy pisze" - słowa mojej koleżanki. A może coś w ty jest? Zaczynam doszukiwac podobieństw u innych. Porównywać. Hmmm coś mi to mówi. Nesztety... I am small and the world is big All around me is fast moving Surrounded by so many things Suddenly suddenly Ej to juz jakaś lekka przesada! Plaga zakochaych par! Nie żeby mi to przeszkadzało... Ale znów pojawia się natretne słowo: porównywać i w tym tkwi cały problem. But ... I'm not afraid of anything I just need to know that I can breath And I don't need much of anything But suddenly suddenly Chciałabym teraz stanąć na skraju wielkiej góry i sie móc wykrzyczeć! Uwolnić z siebie wszystkie kłębiące się od dłuższego czasu emocje. Poczuć się wolną! Sweet escape! Od rzeczywistości i codzienności. Taka rekultywacja mojej zdegradowanej duszy (hmm działalność pani O.) Wszyscy sa tak blisko i jednoczesnie nie ma nikogo. To potworne! I potworne jest jeszcze to że jestem sama. Albo tak mi się tylko wydaje. A może Jo-anki ze wsi już tak maja? Ha! Ten typ tak ma i nic juz tego nie zmieni. Kropka! How does it feel To be different from me Are we the same ? Czarno-biała ~ Jo-anka ~