23.05.2007 :: 19:13
Och cóż mnie tkneło że pisze notke? Szczerze? Nie wiem Jakoś tak wyszło. Duzo osób mowiło że nie rozumie moich notek. No nie dziwie sie I mówią też że nie maja o czym pisać w komentarzach. Też prawda. Może mi sie wydaje że to takie banalne że wystarczy to przeczytać i zaraz sie wie co mi jest co czuje co sie ze mną dzieje. Ale tak sobie pomyslałam że to nawet dobrze. Bo mi pisanie pomaga, zrzucam z siebie połowe cieżaru, czasem poczuje lekka ulge, a mam pewność ze nie wszyscy zrozumieją o co mi chodzi. Taka anonimowośc jest w porzadku. Przynajmniej ja tak sądze ... Poraz kolejny czuje się nijak. Wkurza mnie to! "Everything is the same" shit :/ Jestem głupia i czasem sie zastanawiam czy mam mózg. Pesymistka - dla samej siebie. Zbyt krytyczna. Żałosna. Coś jeszcze? Ech naprawde jestem do niczego. Czy ktoś w ogole przejmuje sie tym że istnieje? Ostatnio uświadomiłam sobie że nauka nie jest do niczego potrzebna. I tak świat obraca sie juz tylko wokół korupcji i przekupstwa. A ludzie osiągaja sukces dzięki kreatywności, osobowości a nie wiedzy. Jaki wniosek? Nieśmiali, bez kasy droga zamknieta. Nie masz znajomości? Aufwiedersehen !!! Nie wiem co mi ostatnio odwala. Trzeba mi jakieś odskoczni! Zimnego prysznicu. Kiedy koniec roku bo juz naprawde niemoge! A banan co? Sprawdzian z całego podręcznika! beautiful ! A miało byc tak pieknie! Ciiii może bedzie? Halo? Kto mi odpowie? Muzyka balsamem mi na dusze. Kocham muzyke! I nie moge ostatnio bez niej żyć! A cudowne Within Temptation pomaga mi zastanowić sie nad własnym zyciem. Czuje że coś straciłam. COŚ albo KOGOŚ kto był mi bliski jeszcze rok temu. Nie bede tu pisac kto. Poza tym raczej was to nie interere a nie chciałabym żeby ta osoba to przypadkiem przeczytała. A może i lepiej? To było chore. Nie prawdziwe. A szkoda ... Biała szyba a na niej niebiańska dusza To anioły stoją na progu drzwi Nie ma ucieczki! rzeczywistość realność świat Przytłacza istotę każdego rodzaju i nie ma wyjatku! A ja jestem tego przykłądem ... I write nothing, I say nothing, I know nothing, I feel nothing gotycko skorumpowana (można tak?) jak dla mnie to wszystko jest możliwe A wiesz co X ? Mysle czesto o tobie. I własnie to mnie niepokoi ... KONIEC