dance13 - komentarze


Szukam... Nieustannie szukam. Po co? Sama zadaje sobie to pytanie. Dlaczego?



Poprostu nie wiem. Czy dla tego że wszyscy to robią? Czy dlatego że chce doznac czegoś nowego? Niezwykłego? Chchcę poznać smak miłość? Ale teraz? Tak szybko? Przecież nie znajdę prawdziwej miłości w tym czasie, w tym momencie. To nie tak, to nie teraz. Nie my szukamy miłości ale ona ma przyjść do nas w lekkim powiewie, razem z echem w ciemnościach. Ma nas złapac w swoje sidła. Nie puść, trzymać mocno i uparcie, aż ulegniemy i staniemy sie jej całkowicie poddani, zawładnie naszym umysłem, ciałem, duchem, myślami... Otumani. A gdy się jej znudzi, porzuci beztrsoko, zapominając o pięknych, niezapomnianych chwilach wspólnie spędzonych. O nadziejach i planach na przyszłość. Wyssa nasze całe zdrowe i radosne jestestwo. Nie zatroszczy się co się z nami stanie, a czasem dzieją się rzeczy bardzo złe i okrutne...



Miłość. Co to w ogóle jest? To uczucie? Nieee... uczucie to coś co odczuwamy przez pewien moment. Chcociaż w słownikach wyszukamy właśnie takiej definicji. Miłość - uczucie. Nie to zbyt banalne. Ludzie ida na łatwizne. Najlepiej i najłatwiej zwalić wszystko na jakieś błahe pojęcie. Czy nikt nie pamięta jak to czuć miłość? Taką prawdziwą miłość? I waży się stwierdzić że to tylko jakieś "uczucie" , które sobie tam istnieje i póżniej przemija? Takie samo jak gniew czy radość. Jak dla mnie to cos o wiele ważniejszego. I nie moge tego ująć w jednym słowie. Miłość to radość, beztroskość, zapomneinie, przyjemność, uwielbienie, namietność, ukochany... Jest tyle słów. Jak można je wszystkie ująć w jedno UCZUCIE. Nie dla mnie to niepojete. Ale mam nadzieje, że nie wszyscy, a może większość sądzi tak jak ja. Sam Jan Paweł II w swoim utworze "Przed sklepem jubilera" pisze: "MIŁOŚĆ TO NIE PRZYGODA. MA SMAK CAŁEGO CZŁOWIEKA. MA JEGO CIĘŻAR GATUNKOWY. I CIĘŻAR CAŁEGO LOSU. NIE MOŻE BYĆ CHWILĄ."

Dziś chce was prosić. Nie kojarzcie miłości jedynie z uczuciem. To cos o wiele cenniejszego. Myśle że łatwiej to stwierdzić osobom już kiedys zakochanym, które odczuły miłość na własnej skórze. Wiem, że miłość rani i chce sie o niej zapomnieć, zadać cios i sie odwdzięczyć. Ale niezapomnijamy nigdy ile radości przyniosła nam wczesniej. Jak nas otumaniła w bardzo dobrym znaczeniu. I jak wtedy byliśmy szczęśliwi.



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
06.07.2006 :: 21:24 :: axo83.internetdsl.tpnet.pl

kaha

heh dziekuje ale twoj szablonik tez jest wypas...mialam go wziac ale w ostatniej chwili zdecydowalam sie na moj hehe=) no i niewiele brakowalo a mialybysmy baaardzo podobne blogi:D:D
05.07.2006 :: 23:00 :: axo83.internetdsl.tpnet.pl

kaha

ja zgadzam sie z asią miłośc ktora jest tylko uczuciem potrafi bardzo ranic innych...[*] jak bedziesz miala czas wpadnij do mnie na www.siasica.talk.pl pa=*
01.07.2006 :: 11:28 :: staticline690.toya.net.pl

darklight

każdy może mieć chwilową zaćmę... buziaki

P.S. Dodaję Cię do linków
29.06.2006 :: 21:40 :: staticline690.toya.net.pl

darklight

wpisujesz <p><marquee>tutaj wpisz tekst</marquee></p> i to tyle jeśli chodzi o ruchomy tekst buziaki i zapraszam ponownie na www.darklight.talk.pl
29.06.2006 :: 18:27 :: afm147.internetdsl.tpnet.pl

~cicha~

no cóż Asiu... sądzę tak jak i niejaki Michał, że miłość po części jest uczuciem, jednak takim troche...niezwykłym (?)... wiadomo tez, że jest czymś więcej pomimo iż czasem tak bardzo boli... przeżywałam cos takiego juz nie raz, więc wiem jak to jest...

zapraszam do mnie - u mnie new notka. pozdrawiam i buźki :*!
29.06.2006 :: 14:24 :: alfa.pai.net.pl

darklight

haj fajny blogas! zapraszam do mnie na http://darklight.talk.pl
28.06.2006 :: 19:12 :: aczh55.neoplus.adsl.tpnet.pl

HEJ ASIEŃKO!! twoja notka jest spoko... wszystko tak pięknie ujęłaś... ja nie wiem czy potrafiłabym coś takiego napisać... muszę się dobrze zastanowić... POZDROWIONKA i PAPAPA... :*)) całuski... do zobaczenia...
28.06.2006 :: 10:49 :: 82.160.33.66

Angela

Hej Asia.Dziex za komcia u mnie :*
Fajniutki blog:)
pozdro dla ciebie i wpadaj częściej na www.angelus.talk.pl
27.06.2006 :: 23:21 :: zd66.internetdsl.tpnet.pl

Ola... :)

Hej Asiu... Śliczna notka, taka prawdziwa... Chciałabym umiec tak pięknie pisać jak Ty o tak ważnych rzeczach.... Wszystko umieściłaś w swoim blogu co mogło dotyczyć miłości, tak więc i ja kończę i dziękuje za komnetarzyki na moim blogu :*:*
27.06.2006 :: 21:59 :: 193.19.165.21.osk.enformatic.pl

mery

hej Asiu! Super noteczka! taka o Miłości Zapraszam na moje blogaski
27.06.2006 :: 21:18 :: catro.skyware.pl

Cóż Asiu. Nie zgodzę się z Tobą. Miłość to uczucie i to jest jedno słowo, które ją określa. Namiętność i inne wyrażenia, które podałaś to uczucia, które mogą ale nie musza składać się na miłość albo jej towarzyszyć. Pamiętasz słowa piosenki? Bóg jest Miłośćią. Tak właśnie jest to od Boga pochodzi miłość prawdziwa. Bo sama namiętność to nie miłość, sama radość to nie miłość, sama beztroskość to nie miłość. Miłość jest uczuciem, na które w zależności od sytuacji i osoby składają się różne przeżycia. Miłość pochodzi od Boga. To sobie zapamiętaj i przeanalizuj sobie miłość, jaką pokazał nam Jezus, bo ta miłość jest najczystsza i najbardziej prawdziwa. Aha napisałaś, że miłość przychodzi w lekkim powiewie, a w tekście piosenki Pan też przychodzi w lekkim powiewie. Pamiętasz? Pozdrawiam.
27.06.2006 :: 21:08 :: eff34.internetdsl.tpnet.pl

Anusiaa

Hej Asiu!!!:) Fajna nocia:) wszytko spokcio napisałaś:D:D:D pozdróffka
27.06.2006 :: 21:03 :: afm147.internetdsl.tpnet.pl

olek

notka super!! niemam slow aby cos napisac.
Talk.pl :: Wróć
Music By Macao


'>