dance13 - komentarze


Witajcie! Oto moja pierwsza notka na tym odnowionym jak widzicie blogu. Wcześniej prowadziłam go o tańcu dlatgeo login jeszcze taki został, ale może w przyszłości go zmienię bo niestety trzeba to opłacić. Zmieniłam oczywiście szablon. Długo się nad nim zastanawiałam. Dlaczego taki? Bo właśnie w takim nastroju będzie prowadzony ten blog. Będzie on bardzo osobistym odzwierciedleniem mojej pustej duszy. Będe tu pisać o sprawach ważnych i banalnych, rozważając sens naszego zycia. Z czasem postaram się udoskonalać wygląd bloga. Jak narazie zapraszam do licznego odwiedzania i czytania moich notek.



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.06.2006 :: 16:14 :: wifi-r5.man.rsk.pl

natalia

No spoko blog. No jest supe!!! Oby tak dalej
Pozdrawiam;D
13.06.2006 :: 16:13 :: wifi-r5.man.rsk.pl

No spoko blog. No jest supe!!! Oby tak dalej
Pozdrawiam;D
03.06.2006 :: 21:27 :: ece230.neoplus.adsl.tpnet.pl

kasia

no blog masz gitez ale te kolory gdyby byly jasniejsze ale na ogoj jest ok no to narazie kasia
15.04.2006 :: 16:12 :: afm146.internetdsl.tpnet.pl

olek27

Nom blog będzie lepszy od poprzedniego . A co do szblonu to nawet gitez tylko jak by bły jakies jaśniejsze kolory bo czarny to :/
No to na tyle Pa
14.04.2006 :: 17:54 :: talk.pl

4g4tk4

ok .. bede tu wpadac bo fajnie sie zapowiada wpadnij tez do mnie www.4g4tk4.talk.pl pozdrawiam papa =*
14.04.2006 :: 12:13 :: efy242.internetdsl.tpnet.pl

slicznotka

Asiu!! Jak zwykle twój blog jest SUPER!! Oby tak dalej ! wpadaj czasami na mojego blogaska www.sliczntka.takl.pl
Talk.pl :: Wróć
Music By Macao


'>