dance13 - komentarze


"Święto Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka. Życzę, aby świeta wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość. By stały się żródłem wzmacniania ducha!"
Święta! Coż to jest??? Większość z nas nie zastanawia się nad tym co mu dają, jak go zmienią, co tak naprawdę oznaczaja i chcą nam uświadomić, przekazać, zmienić. Dużo osób mysli "Wielkanoc, mazurek i dużo kurczaczków z pisankami" A tak naprawde to czy to ma jakieś znaczenie? Ma dla tradycji, dla obyczai, ale czy pomalowane jajko może zmienic człowieka? Poruszyć coś w nim? Naprawić? Chyba nikt w to nie wierzy. W tym czasie zastanówmy się co powinniśmy wynieść z tego okresu, spróbujmy sie wczuć w jego przeszłość, w okrutna męke Pana Jezusa i Jego cudowną tajemnicę jaką jest Zmartwychwstanie. Spróbujmy zaprosić do naszego seca uczucia z tym związane, a na pewno coś sie w nas zmieni na lepsze...



Tego wam teraz zycze najbradziej! Wiary w samego siebie i w swoje mozliwości. Ja różwniez staram się wykorzystać ten czas w 100%.
I na koniec jeszcze jedne życzenia, takie pospolite, ale które spodobały mi się chyba najbardziej. I myslę, że sa takim podsumoaniem całej mojej notki.
"Aby Zmartwychwstały Chrystus obudził w nas to, co jeszcze uśpione, ożywił to, co juz martwe. Niech światło Jego słowa prowadzi nas przez życie do wieczności..."

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
18.04.2006 :: 20:43 :: afm106.internetdsl.tpnet.pl

Agusia

wiesz co....cokolwiek napisze sprofanuje tak wyniosłą notkę więc może sobie daruje... ale pisz kobito!!
18.04.2006 :: 12:33 :: cmt167.neoplus.adsl.tpnet.pl

Eta

Heeej, ale dawno mnie tu nie było i widzę, że się bardzo zmieniło Wpadnij do mnie na http://etusia.mylog.pl i http://sara14.mylog.pl pozdrowionka, papapa :*
16.04.2006 :: 21:49 :: 193.19.165.21.osk.enformatic.pl

Mazia

Hej asiu! Wreście napisałaś noteczkę i to super! Dzienx za komenty na blogaskach! Zapraszam ponownie
16.04.2006 :: 10:30 :: adao5.neoplus.adsl.tpnet.pl

mdomin

nio nawet fajne... bardzo dobre poruszenia dotyczące życia człowieka i Jego wiary//.. wszystkim wszystkiego naj naj naj najlepszego zyczy mdomin
15.04.2006 :: 20:35 :: talk.pl

4g4tk4

super notka ... WESOŁYCH ŚWIĄT i MOKREGO DYNGUSA
15.04.2006 :: 17:16 :: catro.skyware.pl

bardzo dziekuje za zyczenia i musze dodac ze jestem zaskoczony tak madrymi zyczeniami i glebokimi przemysleniami oczywiscie ja rowniez Ci zycze błogosławionych Świąt Wielkanocnych i glebokich reflekcji i tak jak mowilas czerpania jak najwiecej z tego co Bóg nam przekazuje:0
15.04.2006 :: 17:01 :: efy242.internetdsl.tpnet.pl

slicznotka


jako pierwsza super blogasek ! wpadaj ma mój ...

... www.slicznotka.talk.pl ! papatki
Talk.pl :: Wróć
Music By Macao


'>