dance13 - komentarze


Czemu życie jest niesprawiedliwe??? Staramy sie w nie wniknąć, a ono zamyka się tuz przed samym nosem, nie dając iskierki szansy na lepszy powrót. Na to czy w ogóle wróci radosne, nowe, otawrte. Miłość cieszy, zmienia dusze człowieka. Sprawia ze najgorsze cierpeinie jest słodki i lekkie jak pyłek na wietrze. Ale zadaje potęzne i okrótne ciosy. Jest niesprawiedliwa, zachłanna. Czyha na nasze serce, wnika i niszczy je jak wirus, zawsze pozostawiając w mim swoją niezniszczalna cząstkę, którą są wspomnienia.
Czasem pragne o wszystkim zapomnieć. Stać się niewidzialna, opuścić swoje zagrzeszone ciężkie ciało i pofrunąc w przestworza jak motyl. Dlaczego to takie niewykonalne? Niedostepne. To czego pragniemy zawsze jest trudne to spełnienia. Życie jest takie i nic już tego nie zmieni...



Dzisiaj patrze na świat pesymistycznie. Może za bardzo. Tego potrznebuje moja dusza. Wyrzyć się! Uwolnić ukryte pragnienie wolności umysłu. Czuje że szczęście mnie opuścioło, albo schowało się w cieniu smutku i rozpaczy.
Dziekuje za komentarze. Dzięki wam chociaż na chwilę pojawia się usmiech na mej twarzy. Może jutro będzie lepiej. Niestey nikt tego nie przewidzi. Czekamjmy!
Przygnębiona i smutna... :(:(:(:(

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.04.2006 :: 21:33 :: 193.19.165.21.osk.enformatic.pl

mazia

Hejcia kuzyneczko! Super noteczka! Zapraszamna moje blogi pa
20.04.2006 :: 15:16 :: afm106.internetdsl.tpnet.pl

Agusia

Myśl Asiu realnie bo ta twoja miłość to lekko telenowelata! A na latanie duszą polecam jogę i medytacje ;) - sorki za sarkazm pamiętaj że cię kocham nawet jeśli
19.04.2006 :: 20:06 :: catro.skyware.pl

naszej takiej
19.04.2006 :: 20:05 :: catro.skyware.pl

niestety nie udalo mi sie skomnetowac do konca tego bloga i napisac do konca tego co chcialem i nie wiem czemu tak sprubuje jeszcze raz dac caly komentarz a jak mi znowu go wyzuci to bardzo Cie przepraszam skasuj te poprzednie moje komentarze a ja sprubuje jeszcze raz go dowac wiec dodaje:
piszac ten komentarz postaram sie odpowiedziec na twoje pytania z tej notki i wytlumaczyc pewne sprawy w niej zawarte oczywiscie z punktu widzenia katolika a wiec pierwsze pytalas czemu zycie jest niesprawiedliwe a dlatego ze to ludzie sa niesprawiedliwi a zycie samo w sobie nie jest tylko to my jako ludzie jestesmy niesprawiedliwi bardzo czesto i dlatego stwarzamy taka atmosfere niesprawiedliwoscie po drugie wyrazalas sie pesymistycznie o milosci a milosc jest pieknym uczuciem o ile nie jest spaczona pozadaniem zachlannoscia brakiem wyrozumienia i szeregiem innych spaczen sama milosc czysta jest w stanie wybaczac jest w stanie zrozumiec wszystko i dlatego Jezus mowil do nas abysmy sie milowali jesli kazdego bedziemy dazyc najwieksza miloscia na jaka nas stac to przeciesz nawet jesli doznamy urazy ze strony tego drugiego czlowieka to jestesmy w stanie mu wybaczyc poniwaz go kochamy dalej mowilas ze chcialabys sie uwolnic z jak napisalas grzesznego ciala ale to nie cialo jest grzeszne bo cialo podlega duszy cialo to tylko materia a nad nim wladze ma dusza owszem czasami dochodzi to tego ze rozne pragnienia i pozadania cielesne biora gore nad nawet najlepsza dusza ale to wynika z naszej takiej
19.04.2006 :: 19:57 :: catro.skyware.pl

to mnie zaczyna troche denerowawac prubuje ostatni raz podzielic ten komentarz ale nie wiem czemu mi nie chce wejsc wiec dziele jeszcze na dwa :takiej
19.04.2006 :: 19:55 :: catro.skyware.pl

no i znowu mi odcielo kawalek komentarza nie wiem co sie dzieje ale prubuje jeszcze raz dac jego dalszy ciag:
takiej
19.04.2006 :: 19:54 :: catro.skyware.pl

przepraszam ale moj komentarz nie zmiescil sie w jednym wiec daje tutaj jego dalszy ciag:
takiej
19.04.2006 :: 19:52 :: catro.skyware.pl

piszac ten komentarz postaram sie odpowiedziec na twoje pytania z tej notki i wytlumaczyc pewne sprawy w niej zawarte oczywiscie z punktu widzenia katolika a wiec pierwsze pytalas czemu zycie jest niesprawiedliwe a dlatego ze to ludzie sa niesprawiedliwi a zycie samo w sobie nie jest tylko to my jako ludzie jestesmy niesprawiedliwi bardzo czesto i dlatego stwarzamy taka atmosfere niesprawiedliwoscie po drugie wyrazalas sie pesymistycznie o milosci a milosc jest pieknym uczuciem o ile nie jest spaczona pozadaniem zachlannoscia brakiem wyrozumienia i szeregiem innych spaczen sama milosc czysta jest w stanie wybaczac jest w stanie zrozumiec wszystko i dlatego Jezus mowil do nas abysmy sie milowali jesli kazdego bedziemy dazyc najwieksza miloscia na jaka nas stac to przeciesz nawet jesli doznamy urazy ze strony tego drugiego czlowieka to jestesmy w stanie mu wybaczyc poniwaz go kochamy dalej mowilas ze chcialabys sie uwolnic z jak napisalas grzesznego ciala ale to nie cialo jest grzeszne bo cialo podlega duszy cialo to tylko materia a nad nim wladze ma dusza owszem czasami dochodzi to tego ze rozne pragnienia i pozadania cielesne biora gore nad nawet najlepsza dusza ale to wynika z naszej takiej
19.04.2006 :: 15:15 :: afm146.internetdsl.tpnet.pl

olek27

notka super. inna od wszystkich i w ogóle...
a pozatym każdy ma takie dni, PAPA |||
18.04.2006 :: 23:30 :: talk.pl

4g4tk4

Super naprawde super ... notka ... pozdrawiam papa:*
Talk.pl :: Wróć
Music By Macao


'>